W ofercie: Oryginalne Zaproszenia Ślubne,Zaproszenia Ślubne Perłowe, Zaproszenia Ślubne Ze Zdjęciem, Winietki, Przywieszki, Podziękowania Dla Rodziców, Bukieciki Dla Gości Weselnych,
Oryginalne Zaproszenia Na I Komunię Św. Ze Zdjęciem Dziecka, Zaproszenia Na ChrzestŚw. Ze Zdjęciem Dziecka, Zaproszenia Na Każdą Okazję, Bogaty wybór kartek okolicznościowych !!!
Opis Zaproszeń Na I Komunię i Chrzest Święty


Zaproszenia Komunijne i na Chrzest Święty

Wymiary: Zaproszenie złożone 14,8 cm x 10,5 cm; Zaproszenie rozłożone 14,8 cm x 21 cm

Okładka: wzory z zdjęciami - zdjęcia drukowane są na fakturowanym papierze 246 gr, opaski są wykonane z perłowego papieru, wstążki satynowe

Papier okładka: papier wysokogramaturowy 246 gr, posiadający fakturę w kolorze ecru lub białym - zgodnie z wzorami

Napis na froncie: standardowy napis - zgodnie z wzorami

Papier wkładka: ozdobny papier 90 - 100 gr, w kolorze ecru lub białym w zależności od wzoru, dopasowany wielkościowo do wymiarów zaproszenia.

Mocowanie wkładki: wkładka mocowana jest do okładki za pomocą przewiązki z rafii, przewiązka zawiązana jest w zgięciu zaproszenia, wkładkę należy wsunąć pod przewiązkę.

Nadruk tekstu: tekst drukowany jest na wkładce, może być to nasz tekst, zmodyfikowany lub inny przesłany przez zamawiającego.

Zestaw zawiera: Zaproszenie + wkładkę z nadrukiem + kopertę lub perłową opaskę (zaproszenia z opaską nie zawierają koperty)


Wzory Zaproszeń Ślubnych

Bogaty wybór: Orginalne Wzory Zaproszeń Ślubnych, Zaproszenia na Chrzest Św., Zaproszenia na I Komunię Św., Zaproszenia na każdą okazję...

Zaproszenia Ślubne On-line

Zaproszenia można zamawiać on-line przez internet nie wychodząc z domu. Można również wszystkie wzory zobaczyć i zamówić bezposrednio w pracowni.

Zaproszenia Ślubne Rzeszów

Lokalizacja naszej firmy pozwala na bezpośredni zakup produktów w pracowni a rozwijający się wciąż transport na obsługę klintów w całym kraju i za granicą.

Zaproszenia Ślubne Ręcznie Robione

Wszystkie wzory Zaproszeń Ślubnych i Okolicznościowych a także kartek są ręcznie wykonywane. Wszystkie projekty i prawa autorskie należą do firmy HAGNESS